čtvrtek 16. července 2015

NEW IN: Hugo Boss reversible belt

Tak se moje dlouhodobá snaha, sehnat úžasný oboustranný formální pásek, konečně vyplatila! Na začátek se hodí poznamenat, že jsem byl připravený do pásku skutečně investovat a tak jsem proběhnul půl Pařížské (Burberry, Ferragamo, Zegna) ale nakonec vyhrál pásek od Bosse který byl v mnohem nižší cenové relaci a to jistě o něčem svědčí. 

Je úzký, elegantní, když ho mám na sobě je mnohem nápadnější než jsem si myslel, ale to je jen dobře. Z jedné strany černý, z té druhé temně oříškově hnědý. Má poutka v obou barvách, které ale nepoužívám protože dodávají dle mého názoru pásku méně formální vzhled, nicméně se někdy můžou hodit. K oboustranných páskům, patří takový malý rituál - většinou totiž pásky nejsou nastaveny na určitou velikost jako klasické a tak je musíte zkrátit. Zkrácení se povedlo na podruhé a moc jsem si užil to dloubání nožem do pásku - je to něco jako když vejdete do krejčovství poprvé, nebo se naučíte vázat half windsor - prostě další krok k tomu, být dobrý gentleman.

Finally, after very long time I bought reversible belt! I was prepared for investment into it, so I started with high-end fashion brands - Burberry, Ferragamo, Zegna - but Hugo Boss won!

Belt is elegant, black and dark brown from the other side. It has two straps, each for one color but I don't use them cause in my opinion, belt looks informal with them. And one last thing - small ritual. Reversible belts aren't mostly made for size, but one big size and you have to cut it for smaller. I really enjoy this little ritual - it is a next step for being a good gentleman, like the first time you tied your first half windsor.

Belt - Hugo Boss

Žádné komentáře:

Okomentovat