pondělí 27. července 2015

Ferragamo tie

Na Pařížské už jsem okolo Ferragama chodil dlouho, často jsem byl i uvnitř ale uvrtán v myšlence, že jejich kravaty jsou na mě příliš široké, si nikdy žádnou neodnesl. Jaká byla moje radost a překvapení, když po vyzkoušení jsem zjistil že to vůbec není tak hrozné, vůči mé chudé postavě, jen šířka působí víc formálněji a slavnostněji, což je přesně to, co od kravaty italského umělce očekáváte. Nyní budu jen chválit. 

Úžasné zpracování hedvábí, mistrné detaily a uzel má krásný tvar - při selfie jsem použil svůj oblíbený half windsor. Při prvním nošení se stala mojí oblíbenou a Salvatore Ferragamo si získal ve mne věrného zákazníka a nadšence. Nutno poznamenat, že značky high-end fashion, nemají vždy dobrý poměr cena/kvalita - může se vám stát že za hodně peněz zažijete zklamání. Nicméně tohle je přesně opačný příklad, kdy nebudete litovat ani vteřinu. Nezbývá než se těšit na brzký outfit s růžovou kravatou s hrochy od Ferragama! :-)

When I tied up this pink Ferragamo ties with hippos - it became my favourite tie immediately. 100% silk, incredibly nice details and knot is perfect! For the very first time I choose it for wedding and it was brilliant move. I am very looking forward for outfit with this piece of closet.

But we can start from the beginning. Ferragamo's store in Prague is simple and amazing just like tie. You can see nice shopping bag and box with tape - tie is hiding inside. Unpacking the tie is a little ritual which I really love. Pink color is very friendly and easy-going, you will love it. When I wore tie at the wedding - and realized the most amazing feel I've had because of tie - I become loyal customer of Ferragamo.

Shirt - Hugo Boss

Žádné komentáře:

Okomentovat