neděle 26. dubna 2015

Fashion bible by For Men magazine

Dlouho jsem odmítal si tento "speciální" výtisk For Men pořídit. Říkal jsem si že je to jen tuctový časopis s pár tuctovými tipy. Nakonec jsem ale změknul, když jsem viděl všechny blogery a všechny stránky, které sleduji, komentovat, řešit a chválit výtisk, neodolal jsem. A musím říct že toho nelituju.

MAGNIFIQUE.

Od správného skladování ve skříni (Zde jsem byl skoro překvapen, jak všechno dělám správně), přes základní věci které vám v šatníku nesmí chybět, až po high-endové tipy do šatníku. Dalo by se říct že s celým výtiskem souhlasím, až na pár výjimek, které ale, lidé kteří rádi experimentují si můžou dovolit. Jak je několikrát poznamenáno, móda je dnes velmi volná, už neexistují exaktní možnosti jak nosit věci jako před 20ti lety. Vlastnictví bible je pro vás tím důležitější, čím míň toho o módě víte a víc se chcete dozvědět. I já jsem tam našel velmi zajímavé a inspirující rozhovory s lidmi kteří se v česku okolo módy pohybují a myslím, že byly více než přínosné.

Nezbývá než vynaložit úsilí a honem utíkat ještě pro časopis, případně si ho zakoupit přes internet. A Ti z vás kteří ho již mají, mi jistě dají za pravdu. :-)Žádné komentáře:

Okomentovat