neděle 8. března 2015

Navy Cardigan!

Pomalu začíná jaro a tak je čas uchýlit se k adekvátním outfitům, zatímco vzniká jeden z nejdůležitějších pro tuto sezonu s maskáčovými kalhoty. Jeden z mých oblíbených outfitů vůbec, má formální tón ale díky červeno-skořicovým kalhotům zachovává můj výstřední charakter. V mé košili šité na míru se cítím dobře za každé příležitosti, hnědý formální motýlek podtrhuje formální vlastnosti slim fit made-to-measure košile a navy cardigan nejen chrání před zimou ale s kalhoty vytváří zajímavou kombinaci. Semišové boty šedo-hnědé barvy nic nepokazí u většiny outfitů. Myslím, že tohle je správný moment se nechat inspirovat. Nebojme se jarních kombinací a využijme je naplno.

Košile šitá na míru Delor, motýlek Orsi, cardigan Lacoste, kalhoty Blažek, boty Baťa a schovaný hnědý pásek Tommy Hilfiger.


One of my favorite looks in my closet. Looks formal, but still (thanks to cinnamon chinos) keeps my eccentric character in it. Brown formal bow tie is really good with white made-to-measure shirt. And navy cardigan is good protection against cold and - most important thing - brings new perspective to whole outfit…
This is the right time for you to inspire.
Žádné komentáře:

Okomentovat